Lood

Intervjuu

- Konstantin, rääkige palun, miks Te otsustasite hakata tegelema küttesüsteemide müügiga mitte näiteks rõivaste või toidukaupadega?

- Me näeme, kuidas pidevalt suurenevad kommunaalteenuste hinnad. Just seepärast otsustasime Eestis turule tuua küttesüsteemi, mis minimaalsete rahaliste kuludega kindlustab mugavuse ja mitte halvemini kui keskküttesüsteem, kuna tarbija saab ise reguleerida temperatuuri vastavalt oma soovidele ja vajadustele.

- Kommenteerige palun kirjelduses toodud näitajaid: ruumi soojenemiseks kuluvat aega ja kasutegurit.

- Peale sisselülitamist hakkab seade paari-kolme minuti jooksul tööle juba täisvõimsusel. Mis puudutab ruumide soojenemist, siis selles osas statistika praegusel hetkel veel puudub, kuna see sõltub paljudest faktoritest – ruumide hermeetilisus, ehitusmaterjalid, akende suurus, küttekehade arv jne.

Tooted

Lastetuba
Kaitsku Teie lapse rahu ja tervist hea haldjas või armastatud superkangelane.
Pildid
Elutuba
Nautige soojust ja mugavust pereringis või sõprade seltsis isegi kõige karmimatel talvepäevadel.
Pildid
Büroo
Toonitage oma äristiili mitte ainult kalli mööbli ja moodsa arvuti, vaid ka tänapäevase küttesüsteemiga.
Pildid
Teie idee
Verandad, suvilad, koridorid, tootmis- ja laoruumid. Kasutamisele seab piirid ainult Teie enda fantaasia!
Pildid

Tehnilised andmed ja kasutamise iseärasused:

Ecofeu energiasäästliku küttesüsteemi tööpõhimõte rajaneb kivi looduslikul omadusel akumuleerida ja siis järk-järgult kiirata soojusenergiat. Ecofeu küttekehade korpuste valmistamisel on kasutatud kvartsliiva ja marmoripuru segu. Looduslike materjalide kasutamine võimaldab säilitada optimaalset temperatuuri kauem ning, mis ei ole vähem tähtis, ka ruumi õhuniiskuse taset.
Ecofeu küttesüsteem töötab koos välise termoregulaatoriga, mis võimaldab kasutajal endal määrata, millal ja kuidas on tarvis kütta ruume kodus või kontoris. Olenevalt kliendi soovidest on võimalik paigaldada ruumidesse eraldi termostaadid või ühtne seade, milles on ühendatud temperatuuri reguleerimine kogu süsteemis.
Kui elektrivõrgus tekib pingelangus või lühis, käivitub termostaadi sisseehitatud kaitsesüsteem, mis piirab kahjulikke tagajärgi Ecofeu küttekehadele.

Ecofeu filosoofia

Harmooniline disain, loodussõbralikkus, säästlikkus ja ohutus
Ecofeu küttesüsteem rajaneb neljal põhiprintsiibil: harmoonilisel disainil, loodussõbralikkusel, säästlikkusel ja ohutusel.
Harmoonia (mugavus)
Tänu meie toodetele on jäänud minevikku kaks juba eos läbikukkunud varianti – küttekeha varjamine võltsseinaga või katse „sobitada“ selle vorme ruumi interjööriga. Meie pakume laia valikut disainilahendusi Teie kodusse, suvilasse või kontorisse.
Soodne keskkond (loodussõbralikkus)
Metallradiaatorid roostetavad aja jooksul ja kaotavad oma efektiivsuse. Keskküttesüsteemi uuendamine aga on seotud suurte paigaldus- ja utiliseerimiskuludega. Lisaks sellele erineb „metallsoojus“ oluliselt sellest pehmest soojusest, mida kiirgab kuumutatud kivi või kvartsliiva pind.
Rahaline stabiilsus (säästlikkus)
Ecofeu küttesüsteem on varustatud soojusanduriga, mis reguleerib küttekeha pinna kuumutamise intensiivsust. Ruumis ühtlase temperatuuri hoidmine võimaldab mitte ainult saavutada maksimaalse mugavuse, vaid ka vähendada kulutusi. Seade tarbib elektrienergiat ainult neil hetkedel, kui Teie vajate soojust.
Kaitstustunne (ohutus)
Traditsiooniliste küttesüsteemide kasutamisega eluruumides kaasnevad teatud riskid. Mitte keegi ei ole kaitstud lõhkenud toru või lekkiva õliradiaatori eest. Ecofeu kütteseadmed ei vaja ühendamist keskküttesüsteemiga, need töötavad autonoomselt.

Kontaktid

Kontaktandmed ja tagasiside
Promotion Fund OÜ

Registrikood 11943704
Tallinn, Pinna 21
Kose mnt 38-49, Kehra, Anija vald, Harju maakond, 74307

+372 620 75 37
+372 56 90 1101
info@eco-f.eu

Saada
Üles